O nas

Głównym udziałowcem firmy Fagron Care jest firma Fagron, globalny lider w branży surowców farmaceutycznych, realizujący od ponad 25 lat dostawy składników do receptury aptecznej do aptek i hurtowni farmaceutycznych na terenie nie tylko całej Polski, ale Europy i świata. W ostatnich latach firma Fagron wprowadziła na rynek Polski największą ilość nowości - składników do leków przygotowywanych na podstawie recepty od lekarza. Mowa m. in. o nowoczesnym, transdermalnym podłożu maściowym Pentravan®, substancjach takich jak: clotrimazol, ketoprofen, minoxidil, progesteron mikronizowany, syldenafilu cytrynian, testosteron i wielu innych. Współpraca z Fagron oznacza także korzystanie z najszerszej oferty surowców mikronizowanych.     

Wiodącą pozycję w branży Fagron wypracował również dzięki kompleksowej ofercie produktów pomocniczych, firma oferuje sprzęt (Fagron Lab) i wyposażenie zaplecza recepturowego, szkło i porcelanę laboratoryjną i inne artykuły związane z właściwym ewidencjonowaniem i opisywaniem leku przygotowanego w aptece. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się w Polsce program Akademia Fagronu, którego główną misją jest prowadzenie szkoleń i warsztatów, na których omawiane są aspekty nowoczesnej i tradycyjnej receptury z farmaceutami i lekarzami z całego świata, przy wsparciu fachowej wiedzy ekspertów.
W laboratorium, które powstało w 2020 roku organizowane są spotkania lekarzy i farmaceutów, a także konferencje, gdzie omawiane są m.in. nowe trendy i technologie wytwarzania leków robionych z użyciem dostępnych surowców recepturowych. 

Wynikiem kolejnego etapu rozwoju firmy Fagron w Polsce jest stworzenie kolejnej marki, Fagron Care, która powstała z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują produktów wysokiej jakości w zakresie dbania o zdrowie i urodę. Zespół Fagron Care tworzą kreatywni i zaangażowani ludzie, których praca polega na kreowaniu innowacyjnych rozwiązań, które mają na celu poprawę jakości życia. Ofertę sklepu stanowią wyselekcjonowane produkty, głównie kosmetyki i wyroby medyczne, które stały się hitami sprzedażowymi w innych spółkach Fagronu na całym świecie. Do tej pory nasze produkty dostępne były jedynie w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl