Prezenty dla zdrowia, czyli co kupić pod choinkę dla bliskich?
Prezenty dla zdrowia, czyli co kupić pod choinkę dla bliskich?

Czas świąt nieodłącznie kojarzy nam się z gwiazdką, choinką i prezentami. Te ostatnie są doskonałym sposobem do tego, aby okazać bliskim swoją troskę. Najprościej zrobimy to poprzez podarunki, które będą wspierać ich zdrowie! Jakie świąteczne prezenty dla zdrowia warto zatem wziąć pod uwagę? Oto kilka ciekawych propozycji, na tyle uniwersalnych i praktycznych, że sprawią radość każdej obdarowanej nimi osobie!

UV-C dezynfektor z ładowarką

Dezynfektor UV-C z ładowarką bezprzewodową do telefonu to fantastyczny prezent zarówno dla uwielbiającego nowinki gadżeciarza, jak i dla tych, którzy cenią sobie możliwość szybkiej i dokładnej dezynfekcji telefonu czy innych niewielkich przedmiotów. Warto sobie przy tym  uzmysłowić, że na telefonach komórkowych znajduje się z reguły więcej bakterii niż w toalecie. Co na szczęście nie będzie już żadnym problemem, bo UV-C dezynfektor z ładowarką doskonale sobie z tym poradzi.

UV-C Dezynfektor i ładowarka

Urządzenie to dokładnie sterylizuje włożone do niego przedmioty. Możliwe jest to dzięki bakteriobójczemu działaniu promieniowania krótkofalowego UV-C. W stylowo wyglądającym pudełku dezynfektora umieszczone zostały specjalne lampy UV-C. I to właśnie one pozwalają na oczyszczenie powierzchni znajdujących się w nim rzeczy z wszelkiego rodzaju mikroorganizmów, takich jak bakterie czy wirusy.

W zależności od wybranej opcji dezynfekcja trwa zaledwie 5 lub 10 minut! Przy czym ładowanie telefonu za pomocą urządzenia jest równie proste, jak funkcja czyszczenia. Wystarczy tylko podłączyć dezynfektor do źródła zasilania za pomocą kabla USB i położyć telefon na pokrywie dezynfektora, który automatycznie przejdzie w tryb ładowania bezprzewodowego.

Pulsoksymetr napalcowy CMS50D

Kolejnym bardzo praktycznym i uniwersalnym prezentem świątecznym, o prozdrowotnym charakterze, jest pulsoksymetr napalcowy CMS50D. Urządzenie to umożliwia kontrolę pulsu oraz nieinwazyjny (przezskórny) pomiar saturacji krwi – co w praktyce jest oznaczeniem wysycenia krwi tlenem.

Zbyt niska saturacja świadczy o niedotlenieniu, które jest niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto, żeby ten parametr był kontrolowany– zwłaszcza przez osoby, które cierpią na choroby układu oddechowego lub sercowego. Tego typu schorzenia mogą bowiem powodować obniżenie saturacji. Pulsoksymetr świetnie sprawdzi się jednak także jako prezent dla w pełni zdrowych osób, które lubią sport. Pomiar saturacji jest szczególnie ważny w przypadku aktywności prowadzonych w rejonach górskich.

CONTEC-CMS50D-Pulsoksymetr-napalcowy-baterie

Pulsoksymetr napalcowy CMS50D jest wysokiej klasy urządzeniem o dużej czułości, co pozwala na uzyskanie wyników z dokładnością do 2%. A jego łatwa obsługa oraz duży i czytelny ekran sprawiają, że nadaje się on na prezent także dla starszych osób.

Produkty Neogen do pielęgnacji włosów

Kosmetyki pielęgnacyjne to jedne z najbardziej uniwersalnych prezentów świątecznych, które pozwalają dbać nie tylko o zdrowie, ale i urodę! Ciekawą propozycją, która sprawdzi się zarówno w przypadku kobiety, jak i mężczyzny – co przy kosmetykach nie jest wcale takie proste – są preparaty do pielęgnacji włosów z linii Neogen, bazujące na 100% naturalnych wyciągach roślinnych.

Dostępne w tej linii produkty to: odżywka do włosów NeoCond, olejek do włosów NeoOil oraz szampon do włosów NeoWash. Preparaty można kupić oddzielnie. Warto jednak rozważyć ich zakup w zestawie, będą wtedy nie tylko tańsze, ale pozwolą również na pełnowymiarową i wielostopniową pielęgnację.

Produkty Neogen do pielęgnacji włosów

Pamiętajmy, że zimą o pielęgnację włosów trzeba zadbać ze zdwojoną siłą, ponieważ zmiany temperatur czy noszenie czapki może wpływać negatywnie na ich kondycję. Prezent pod choinkę w postaci zestawu Neogen do pielęgnacji włosów może być zatem w wielu przypadkach przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

Bestsellery
Imuno TF® Complex
Imuno TF® Complex
95,00 zł 87,96 zł
szt.
Odżywka do włosów Neogen™ NeoCond
Odżywka do włosów Neogen™ NeoCond
59,00 zł 47,97 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl