Testy genetyczne Nutrigen na dzień mamy - sprawdź, jak zadbać o zdrowie swojego rodzica
Testy genetyczne Nutrigen na dzień mamy - sprawdź, jak zadbać o zdrowie swojego rodzica

Czym jest wszechstronny i profesjonalny test genetyczny NutriGen TM

Od niedawna w świecie dietetyki coraz częściej mówi się o nutrigenetyce oraz testach genetycznych, które poszukują związków pomiędzy naszym żywieniem, a genami. Metodyka tych badań polega na przeanalizowaniu naszego kodu genetycznego, który stanowi zapis wszystkich indywidualnych cech związanych z metabolizmem, odżywianiem, odchudzaniem, aktywnością fizyczną, stylem życia. To właśnie w DNA zaprogramowana jest budowa każdej komórki naszego ciała oraz funkcjonowanie i przebieg każdego procesu, jaki zachodzi w organizmie. Dlatego też, wykonując profesjonalny test genetyczny NutriGenTM, przeprowadzamy analizę genów związanych z odżywianiem, co umożliwia nam dokładnie przewidzieć, jak dany organizm zareaguje na poszczególne składniki diety. Testy tego typu wskazują również między innymi predyspozycje genetyczne do otyłości, chorób dietozależnych, w tym cukrzycy typu II, czy insulinooporności, nietolerancji pokarmowej czy ryzyka wystąpienia awitaminozy, ryzyka wystąpienia niskiego, czy wysokiego poziomu mikroskładników w organizmie, wpływu aktywności fizycznej na redukcje masy ciała, czy na poziom cholesterolu. Raz wykonany test daje nam informację na całe życie, ponieważ geny nie zmieniają się w ciągu całego życia.

Dla kogo dedykowany jest test genetyczny NutriGenTM

Test genetyczny dedykowany jest każdej osobie, która pragnie świadomie się odżywiać i zadbać o swoje zdrowie. Nie ma on ograniczeń wiekowych, więc przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Wykonanie testu nutrigenetycznego szczególnie zaleca się osobom, które:

  • mają trudności z uzyskaniem i utrzymaniem prawidłowej masy ciała
  • posiadają choroby metaboliczne, tj. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, miażdżyca, osteoporoza
  • mają niewyjaśnione dolegliwości, takie jak ogólne osłabienie organizmu, zwiększoną męczliwość, senność w ciągu dnia, biegunki, wzdęcie brzucha, zaparcia, trudności z zasypianiem, migreny, bóle mięśni, kostne, a także zaburzenia widzenia
  • borykają się z przypadłościami ze strony układu pokarmowego
  • sportowcom

Jak wykonać profesjonalny test NutriGenTM?

W celu wykonania testu genetycznego NutriGenTM, należy umówić się na wizytę z dietetykiem, których możemy znaleźć na liście znajdującej się na stronie https://www.fagrongenomics.pl/nutrigen#lista-doradcow. Na spotkaniu dietetyk bezboleśnie pobierze z jamy ustnej próbkę DNA oraz skrupulatnie wypełni kwestionariusz osobowy dotyczący wagi, wzrostu oraz obecnego stanu zdrowia. Po upływie od 4 do 5 tygodni otrzymamy pełne wyniki oraz nasz dietetyk dostarczy nam wszelkich informacji dotyczących naszego organizmu i zdrowia, które wynikają z przeprowadzonego testu. Jeżeli pragniemy sprezentować test genetyczny na dzień mamy, wystarczy tylko wybrać i zarezerwować u specjalisty termin wizyty.

Jakie korzyści płyną z wykonania testu NutriGenTM?

Testy genetyczne dostarczają cenną wiedzę dotyczącą naszego organizmu. Są one kompleksowym wsparciem funkcjonowania całego ciała oraz umożliwiają wprowadzenie właściwej profilaktyki chorób. Z tego względu warto zakupić ten produkt jako prezent na dzień mamy. Jest on również cennym narzędziem w zidentyfikowaniu nietolerancji pokarmowych oraz usunięciu z codziennej diety niepożądanych produktów. Umożliwia uniknięcie rozwoju otyłości, a także pozwala zaszczepić zdrowe nawyki żywieniowe wspierające prawidłowy rozwój młodego organizmu. W przypadku osób starszych, które bardzo często zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami i przewlekłymi chorobami, analiza DNA oraz dostosowana do niej indywidualna dieta, wspierają realizowane terapie oraz wzmacniają zdolności detoksykacyjne, tak ważne w tym okresie życia człowieka.

Jak widzimy bardzo dużo korzyści płynie z przeprowadzenia profesjonalnego testu genetycznego NutriGenTM. Z tego względu produkt ten idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy i unikalny prezent na dzień mamy. Jego przeprowadzenie pozwoli uzyskać ważne informacje dotyczące zdrowia naszej kochanej mamy, pozwoli właściwie kontynuować dotychczasowe kuracje, a także odpowiednio się odżywiać by zdrowie towarzyszyło jej jak najdłużej. Taki upominek pokaże najlepiej to, jak bardzo ważna jest dla nas ona i jej zdrowie.

Bestsellery
Imuno TF® Complex
Imuno TF® Complex
95,00 zł 49,99 zł 87,96 zł 46,29 zł
szt.
Pigmerise® liposomal cream  50 ml
Pigmerise® liposomal cream 50 ml
66,00 zł 39,60 zł 53,66 zł 32,20 zł
szt.
Zestaw kosmetyków do włosów Neogen™
Zestaw kosmetyków do włosów Neogen™
150,00 zł 90,00 zł 121,95 zł 73,17 zł
szt.
TrichoTest ™  test genetyczny
TrichoTest ™ test genetyczny
990,00 zł 594,00 zł 804,88 zł 482,93 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl