Uwaga, konkurs! Pochwal się swoimi włosami i wygrywaj nagrody!
Uwaga, konkurs! Pochwal się swoimi włosami i wygrywaj nagrody!

Rozpuszczone lub związane, a może upięte w ciekawą fryzurę? Pokaż nam jak wyglądają Twoje włosy! Możesz nagrać krótki filmik lub zrobić ciekawe zdjęcie – forma zależy od Ciebie. Swoją pracę umieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku.

 

Konkurs na naszym profilu FB - wejdź:

 

📌Konkurs trwa od 24.11 do 29.11, do godziny 23.59!

 

Autorzy trzech najciekawszych prac (i najpiękniejszych włosów! 😊) zostaną nagrodzeni zestawami kosmetyków #Neogen!

Pamiętajcie, jedna osoba = jedno zgłoszenie.

Czas start! Czekamy na Wasze komentarze i życzymy powodzenia!

 


 

 

Regulamin konkursu “Pokaż nam swoje włosy!”

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin określa warunki na jakich odbywa się Konkurs.
 2. Konkurs jest organizowany na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Konkurs rozpoczyna się 24.11.2020 r. i trwa do 29.11.2020 r. do godziny 23:59.
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, współprowadzony ani administrowany przez Facebook.

ORGANIZATOR KONKURSU

 1. Organizatorem Konkursu i Fundatorem nagród jest Fagron Care Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Komandosów 1/1, 32-085 Modlniczka; NIP: 5130263924 (zwany dalej: „Organizatorem”).

UCZESTNICY KONKURSU

 1. Uczestnikiem Konkursu mogą być wszystkie pełnoletnie osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, posiadające konto na Facebooku.
 2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i ich rodziny.
 3. Poprzez fakt przystąpienia do konkursu Uczestnik przyjmuje do wiadomości oraz akceptuje treść niniejszych zasad.

PRZEBIEG KONKURSU

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zamieszczenie na Facebooku pod postem konkursowym dodanym przez Organizatora, wpisu w ramach wykonania zadania konkursowego zgodnego z jego poleceniem. Zadanie konkursowe brzmi: “Pokaż nam swoje włosy!“.
 2. Brane pod uwagę będą prace zamieszczone do godziny 23:59 w dniu zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 3. Wyłonienie zwycięzców nastąpi po zakończeniu konkursu, maksymalnie do 3.12.2020r.
 4. Autorzy 3 najciekawszych prac wybranych przez Zespół sklepu Fagroncare.pl po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń do konkursu, otrzymają następujące nagrody:
 • Zestaw kosmetyków do włosów Neogen: szampon, odżywka, olejek
 1. Przekazanie nagrody nastąpi w terminie do 14 dni od momentu wyłonienia zwycięzców konkursu.
 2. Organizator rości sobie prawo do zamiany nagrody na inną, o podobnej wartości, jeśli zaszłaby taka potrzeba.
 3. Uczestnik zobowiązuje się podać dane do wysyłki nagrody w terminie nieprzekraczającym 14 dni od momentu ogłoszenia wyników konkursu. W przypadku niedotrzymania tego terminu nagroda przepada.

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Uczestnicy, poprzez fakt przystąpienia do Konkursu, wyrażają zgodę na wykorzystanie przez Organizatora danych osobowych na czas i dla potrzeb przeprowadzenia niniejszego Konkursu, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926).
 2. Zbieranie danych osobowych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niepodanie danych osobowych może spowodować wykluczenie z konkursu i brak wydania nagrody i potwierdzają, że nie będą podnosili z tego tytułu żadnych roszczeń.
 3. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo podania do wiadomości publicznej informacji dotyczących przebiegu i wyników konkursu, w tym imienia i nazwiska zwycięzców.

DOSTĘPNOŚĆ REGULAMINU

 1. Regulamin w jego pełnym brzmieniu jest dostępny do wglądu dla Uczestników Konkursu we wpisie na blogu, dostępnym pod adresem: https://fagroncare.pl/pl/blog/Uwaga%2C-konkurs-Pochwal-sie-swoimi-wlosami-i-wygrywaj-nagrody/14

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

 1. Wszelkie reklamacje związane z Konkursem Uczestnik może zgłosić na adres poczty elektronicznej sklep@fagroncare.pl najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu.
 2. Organizator rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania, a Uczestnik zostanie poinformowany mailowo o wynikach rozpatrzenia.
 3. Decyzja Organizatora w przedmiocie rozpatrzenia reklamacji jest ostateczna.

ZASTRZEŻENIA

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowość danych personalnych podanych przez Użytkownika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do nieuwzględnienia wyników Uczestnika konkursu, który naruszył niniejszy regulamin, wykonał zadanie konkursowe w niemerytoryczny sposób bądź w jakikolwiek sposób naruszył zasady kultury społecznej.
 3. Organizator zastrzega, iż nie odpowiada za nieprawidłowości w nagrodach i niezgodność nagrody z opisem wynikające z okoliczności niezależnych od Organizatora.
 4. Organizator zastrzega, że nie odpowiada za opóźnienie w dostarczeniu nagrody wynikające z winy dostawcy.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych(Dz. U. 1998, Nr 102, poz. 650 z późn. zm.).
 2. Organizator oświadcza, że wartość nagród przewidzianych w ramach Konkursu nie przekracza kwoty 760 zł, o której mowa w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 51, poz. 307 z późn. zm.), a zatem wartość nagrody, którą otrzymuje zwycięzca Konkursu jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych.
 3. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.
Bestsellery
Imuno TF® Complex
Imuno TF® Complex

95,00 zł

87,96 zł

Pigmerise® liposomal cream 50 ml
Pigmerise® liposomal cream 50 ml

66,00 zł

Cena regularna: 78,00 zł

53,66 zł

Cena regularna: 63,41 zł

szt.
Zestaw kosmetyków do włosów Neogen™
Zestaw kosmetyków do włosów Neogen™

150,00 zł

121,95 zł

szt.
TrichoTest ™ test genetyczny
TrichoTest ™ test genetyczny

1 290,00 zł

1 048,78 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl